سفره خانه سنتی پویا محمود آباد
سفره خانه سنتی پویا محمود آباد
سفره خانه سنتی پویا محمود آباد با یک تیر چند نشون زده! هم رستورانه  و سفره خونه سنتیه و هم فست فود. برای ....


موقعیت سفره خانه سنتی پویا محمود آباد روی نقشه آب و هوای محمودآباد
  • توضیحات
  • نظرات کاربران
  • ارسال نظر

سفره خانه سنتی پویا محمود آباد با یک تیر چند نشون زده! هم رستورانه  و سفره خونه سنتیه و هم فست فود. برای هر سلیقه ای مناسب است. البته برای اینکه از غافله کافی شاپ های در حال زیاد شدن تو محمودآباد عقب نمونه، منوی کافه هم داره. قلیان کشیدن تو این سفره خونه آزاده و در کنار برگر و پیتزا و کباب و…، حتی آش رشته هم سرو می کند.
لذت چشیدن طعم اصیل یک غذای ایرانی، غذایی لذیذ درکنار فضایی دلچسب و زیبا، غذاهای این رستوران بی نظیر از گوشت تازه تهیه شده است. در این رستوران موسیقی زنده پخش می گردد.شما دوستان عزیز می توانید با هماهنگی قبلی با مدیریت رستوران مهمانی و جشن های خود را در رستوران سنتی پویا محمود آباد برگزار کنید.
این رستوران مانند سایر رستوران های شمال منویی متنوع از غذاهای لذیذ محلی را دارا می باشد که توسط آشپزانی حرفه ای آماده و توسط کارکنانی دوره دیده برای شما عزیزان سرو می گردد
رستوران سنتی پویا محمود آباد واقع در محمود آباد مازندران ، یکی از رستوران های سنتی با کیفیت غذایی بالاست. این رستوران از فضایی دلنشین برخوردار است. همچنین در ایام عادی دارای موسیقی زنده است. که شما عزیزان میتوانید در کار لذت بردن از طعم اصیل غذاهای این مجموعه از فضا و موسیقی نیز لذت ببرید و شبی به یاد مادنی را سپری کنید. در ادامه با سیری در ایران همراه باشید تا با ویژگی های این رستوران آشنا بشوید.

آدرس: دریاسر- کیلومتر ۷ جاده محموداباد به بابلسر

سفره خانه سنتی پویا محمود آباد
سفره خانه سنتی پویا محمود آباد
سفره خانه سنتی پویا محمود آباد
سفره خانه سنتی پویا محمود آباد

منبع: سیری در ایران
نظر شما
کد امنیتی